Informace k zapůjčení nábytku

Záloha a smlouva

Až spočítáte všechny vaše hosty, spočítáte kolik potřebujete stolů na jídlo a chill out zónu, napište nám na email počet nábytku. Vždy doporučíme světýlka, který udělají skvělou atmosféru. Potvrzujeme zálohou fakturou na 50% částky a smlouvou o pronájmu.

Doprava

Pokud si nezvládnete zajistit vlastní přepravu, máme pro vás našeho spřátelného dopravce, který vám nábytek doveze i odveze. Cena na kilometr 10Kč a nezapomeňte, že se platí 4 cesty. Nakládka s vykládkou je za 1500Kč jednorázově. Za hodinový příplatek 450Kč/hod. Vám chlapi můžou pomoct i s instalací nebo deinstalaci.

Vyzvednutí

Rádi vám nábytek půjčíme už o den, aby jste si stihli vše nachystat. Doporučujeme dva siláky, máme dřevo z masivu. Půjčíme vám kurtny a na vypodložení kartony, aby se zajistil hladký převoz na akci. Dbejte bezpečnosti jak vás, tak našeho nábytku při převozu.

Vrácení

Chápeme, že po večírku je těžké ráno, proto nám nevadí, že nábytek dovezete den nebo dva po akci. Chceme, aby byl nábytek jako při převzetí. 

​Používáním nastávají menší oděrky, přesto prosíme o šetrnou manipulaci. 

 

Máme sklad v Brně, ale plánujeme mít sklad mezi Brnem a Prahou, ve Velkém Meziříči. Nábytek vám rádi půjčíme, když si pro něj přijdete, nebo vám zařídíme transport přes spřáteleného dopravce.

V případě ztráty a radikálního poškození Vám bude doměřena poměrná částka škody.

Sklad v Brně

Kárníkova,

Brno - Řečkovice 62100

https://goo.gl/maps/fm24Lsq6CFYTNasS8

+420 737 313 504

Sledujte

NáS